0
0

Як використовувати Бактерії для септика - Інструкція

Як використовувати Бактерії для септика - Інструкція

Ця інструкція для всіх кого цікавить "Як використовувати бактерії для септика, вигрібної ями, вуличного туалету"

Сьогодні в інтернеті представлена ​​велика кількість засобів для септиків та вигрібних ям. Тому що проблеми з викачування і утилізацією відходів в зливних ямах продовжують хвилювати і турбувати господарів приватних будинків.

На цьому сайті ми продаємо теж біопрепарат для вигрібних ям, який ми самі особисто випробовували і переконалися в його 100% ефективності. Але для того щоб 100% ефективність сталася, ми в відео форматі та в письмовому вигляді створили спеціальну інструкцію "Як використовувати бактерії для септика".

А тому якщо вас цікавить спосіб як використовувати бактерії для септика, вигрібної ями і вуличного туалету, тоді уважно ознайомтеся з нашою інструкцією і подивіться відео.

ОСНОВНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ НАСТУПНІ:

Один пакет розрахований на обсяг 6 м³.

Залити вміст одного пакета в 3-х літрах нехлорованої води і перемішати (вказану кількість препарату розводиться в нефільтрованої воді.

При цьому потрібно враховувати, що повного розчинення чекати не варто. Кукурудза обов’язково буде осідати на дно.

Перед розведенням засобу вода повинна бути відстояна хоча б – 20 хвилин, щоб дати вийти з неї фтору).

Далі потрібно дати бактеріям настоятися в воді протягом 20 хвилин.

Після 20 хвилинного відстою, приготовані мікроби треба вилити в стічний резервуар. (Для септиків можна виливати в раковину або унітаз, змиваючи водою).

Препарат активний тільки у водному середовищі при температурі від + 4 °С до + 40 °С.

При першому використанні рекомендується збільшити дозу вдвічі для більшого ефекту і прискореної дії.

Весь описаній процес "як використовувати бактерії для септика" дивіться в цьому відео 


Замовити наш засіб можна перейшовши по цьому посиланні на товар купити бактерії для вигрібних ям

Шановні відвідувачі, ми дякуємо кожному з вас за інтерес до нашого інтернет-магазину і сподіваємося, що ті товари які ви у нас знайдете, вам підійдуть. Також просимо вас, поділиться нашим інтернет ресурсом зі своїми близькими і знайомими в соціальних мережах. Рекомендуємо вам відвідати сторінку під назвою відгуки про магазин і якщо вам не важко поставити оцінку нашому сайту.

Ви тільки що мали можливість ознайомиться з нашою публікацією на тему використання бактерій для септика, але так само в нашому блозі є й інші корисні і цікаві статті. Тому запрошуємо ознайомитись і з ними перейшовши в Наш Блог.

Коментарі
Схожі статті
20.02.2021
Очищення вигрібних ям - Які існують ефективні методи?
Очищення вигрібних ям - Які існують ефективні методи?
Раніше серед ефективних засобів для очищення вигрібних ям вважалися послуги асенізаторів. Але на зміну цим двом дискомфортним та древнім способам вчені біологи винайшли спеціальні біологічні бактерії які здатні переробляти вміст септиків, вуличн..