0
0

На що звертати увагу при виборі меду?

На що звертати увагу при виборі меду?

Виявити або відрізнити справжній мед, натуральний мед, від штучного дуже важко. Потрібно бути хіміком, стверджують більшість хто намагався це зробити. Фаль­сифікатори вправно розбавляють його патокою, сиропом, просто цу­кром.


Тому відрізнити справжній мед від підробки складно навіть фахівцеві, що вже казати про простих споживачів. Але все ж таки існують деякі ознаки, які дозволяють вибрати натуральний мед.


Першою ознакою є ціна на мед. Так, як би це не звучало парадоксально але саме ціна на мед, одразу нам може підказати наскільки натуральним і справжнім мед являється. На мед ціна не може бути дешевою, якщо він справді натуральний і справжній.


Також при виборі меду, необхідно звернути увагу на те, чи «намотуєть­ся» він на ложку і лягає в баночку гіркою. Якщо цього не відбувається, то ймовірно, що мед несправжній.


Недобросовісні пасічники згодовують бджолам цу­кровий сироп. Бджоли його ферментують і випарюють, як і квітковий нектар, але цілющих властивостей такий мед не має.

Коментарі
Схожі статті
05.02.2021
Дослідження продуктів Бджільництва
Дослідження продуктів Бджільництва
Вчені з Канади провели дослідження впливу меду на мікроорганізми, серед яких був золотистий стафілокок і синьогнійна паличка, відомі своєю стійкістю до антибіотиків. Всі шкідливі бактерії загинули в меді...