0
0

Очищення вигрібних ям - Які існують ефективні методи?

Очищення вигрібних ям - Які існують ефективні методи?

Дана стаття для всіх кого цікавлять сучасні та дієві засоби для очищення вигрібних ям, септиків і вуличних туалетів.

Раніше серед ефективних засобів для очищення вигрібних ям вважалися послуги асенізаторів. Які приїхавши до вашого двору проводили відкачування вигрібної ями, септика або вуличного туалету. Але не кожен мав змогу такими послугами користуватися, через дорогу вартість. Тому більшість не заможних громадян змушені були проводити очищення вигрібної ями самотужки, тобто або відкачувати дренажним насосом на власну земельну ділянку, і це в кращому випадку, або ж відкачування ями проводити звичайнісіньким господарським відром. Що спричинювало неприємний запах навколо власного будинку, який не оминав і сусідів. 

В наведених двох способах були й залишились значні мінуси які не розв'язувати проблеми ефективно і це спричинювало дискомфорт. Наприклад асенізатори при відкачуванні та очищенні вигрібних ям, завжди залишали густий мул, який з місяцями та роками тільки накопичувався зменшуючи об'єм самого септика. Також дуже часто траплялися випадки, коли машина асенізатора не могла дібратися до вигрібної ями тому що яма була розташована в недоступному для великої вантажівки місці. При використанні другого більш дешевого способу очищення вигрібних ям також був недолік в тому, що доводилося в ручному режимі проводити таку процедуру, яка займала чималий час, та спричинювала як раніше вже написано неприємний запах. 

Тому на зміну цим двом дискомфортним та древнім способам вчені біологи винайшли спеціальні біологічні бактерії які здатні переробляти вміст септиків, вуличних туалетів, тим самим проводячи очищення вигрібних ям без послуг асенізаторів та вашої ручної праці. Дані бактерії для вигрібних ям, ефективно утилізують відходів які знаходяться в вигрібних резервуарах, септиках і вуличних туалетах. Успішно змінюють неприємні запахи, переробляють: туалетний папір, жири, миючі засоби, мул. Повністю розкладають органічні відходи, знезаражують і доглядають за системою. 

Як все це на практиці відбувається, ви можете переглянути прямо зараз в нашому відео.

Замовити наш засіб для очищення вигрібних ям можна перейшовши по цьому посиланні на товар купити бактерії для вигрібних ям

Шановні відвідувачі, ми дякуємо кожному з вас за інтерес до нашого інтернет-магазину і сподіваємося, що ті товари які ви у нас знайдете, вам підійдуть. Також просимо вас, поділитися нашим інтернет-ресурсом зі своїми близькими й знайомими в соціальних мережах. Рекомендуємо вам відвідати сторінку під назвою відгуки про магазин і якщо вам не важко поставити оцінку нашому сайту.

Ви тільки що мали можливість ознайомиться з нашою публікацією на тему очищення вигрібних ям, але так само в нашому блозі є й інші корисні та цікаві статті. Тому запрошуємо ознайомитись і з ними перейшовши в Наш Блог.Коментарі
Схожі статті
07.02.2021
Як використовувати Бактерії для септика - Інструкція
Як використовувати Бактерії для септика - Інструкція
ІНСТРУКЦІЯ - ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ БІОПРЕПАРАТ "КАПЕЛЮХІВ ЯРОК"?На упаковці біопрепарату із зворотного боку для вас розміщена докладна інструкція: – “Як правильно використовувати наші бактерії для вигрібних ям, септиків, вуличних туалетів.” Також весь п..